1. LIGA MLADŠÍCH ŽIAKOV (5. ROČNÍK) 2019/2020

Poznámka: Kvôli nízkemu počtu hráčov sa náš klub prihlásil do 1. ligy mladších žiakov spolu s hokejovým klubom HC Lučenec. 5. ročník bude figurovať pod hlavičkou Lučenca, no budú zaň hrávať aj chlapci z Rimavskej Soboty. Zápasy sa budú hrávať striedavo na Zimnom štadióne v Rimavskej Sobote a v Lučenci.
      

Vedúci družstva: 

Hlavný tréner: Peter Filipiak st.

Asistent trénera: Denis Moroz

Harmonogram tréningov

Pondelok: 15:30 - 16:30
Utorok: 14:45 - 16:00
Štvrtok: 15:30 - 16:30
Piatok: 14:45 - 16:00

 

Model súťaže:

Počet účastníkov: 13

Skupina SEVER:                                                                                      Skupina JUH:

  1. MšHKM Žilina                                                                                         1. HK Brezno
  2. HK´95 Považská Bystrica                                                                     2. HC´05 Banská Bystrica
  3. MHA Martin                                                                                            3. HKM Zvolen - mládež
  4. MŠK Púchov                                                                                            4. HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
  5. MHK Ružomberok                                                                                  5. HC Lučenec
  6. MHK Dolný Kubín                                                                                   6. MŠHK - mládež Prievidza
  7. MHK Dubnica nad Váhom

 

I. časť - Základná skupina

  • Skupina SEVER: Každý s každým - 1 x doma, 1 x vonku, 14 kôl (12 zápasov)
  • Skupina JUH: Každý s každým - 3 x, 15 kôl (15 zápasov)
II. časť - Nadstavba (TOP 4)
  • Družstvá umiestnené po ZČ v skupinách SEVER a JUH na 1. - 2. mieste odohrajú medzi sebou 12 zápasov (12 kôl), každý s každým - 2 x doma, 2 x vonku
  • Družstvá si body zo základnej časti neprenášajú
II. časť - Nadstavba (O UMIESTNENIE V SKUPINE)
  • Skupina SEVER: Družstvá umiestnené po ZČ na 3. - 7. mieste odohrajú medzi sebou 12 zápasov (15 kôl), každý s každým - 3 x
  • Skupina JUH: Družstvá umiestnené po ZČ na 3. - 6. mieste odohrajú medzi sebou 9 zápasov (9 kôl), každý s každým - 3 x
  • Družstvá si body zo základnej časti neprenášajú
Bodovanie: výhra - 2 body; remíza - 1 bod; prehra - 0 bodov
Podmienky štartu hráčov: v zmysle platných smerníc a predpisov SZĽH
Veková kategória: mladší žiak 5. ročník (od 1.9. 2008 do 31.8. 2009)
Hracie dni (základná časť):   SEVER: 10 x sobota, 3 x nedeľa, 1 x štvrtok (prázdniny)
                                                  JUH: 11 x sobota, 2 x nedeľa, 1 x štvrtok (prázdniny)
Poznámka: Jednotlivé družstvá v sezóne 2019/2020 budú štartovať v základnej časti nasledovne: spolu 8. ročník a 6. ročník; spolu 7. ročník a 5. ročník. Spôsob štartovania v nadstavbovej časti bude stanovený po odohraní základnej časti. 
 
V prípade, že súťaž 6. a 5. ročníka by sa hrala ako jednoúrovňová súťaž, tak by nadstavbová časť pokračovala po odohraní základnej časti nasledovne: skupina SEVER: každý s každým - 14 kôl (12 zápasov), 1 x doma, 1 x vonku a skupina JUH: každý s každým - 12 kôl (10 zápasov) 1 x doma, 1 x vonku

 

                                                                 

www.hkmrs.webnode.sk