1. LIGA STARŠÍCH ŽIAKOV (8. ROČNÍK) 2019/2020

Poznámka: Kvôli nízkemu počtu hráčov sa náš klub prihlásil do 1. ligy starších žiakov spolu s hokejovým klubom HC Lučenec. 8. ročník bude figurovať pod hlavičkou Lučenca, no budú zaň hrávať aj chlapci z Rimavskej Soboty. Zápasy sa budú hrávať striedavo na Zimnom štadióne v Rimavskej Sobote a v Lučenci.
      

Vedúci družstva: 

Hlavný tréner: 

Asistent trénera: 

Harmonogram tréningov

Pondelok: 15:30 - 16:30
Utorok: 14:45 - 16:00
Štvrtok: 15:30 - 16:30
Piatok: 14:45 - 16:00

Model súťaže:

Počet účastníkov: 13

Skupina JUH:                                                                                             Skupina SEVER:

  1. HK Brezno                                                                                               1. MšHKM Žilina
  2. HC´05 Banská Bystrica                                                                         2. HK´95 Považská Bystrica
  3. HKM Zvolen - mládež                                                                            3. MHA Martin
  4. HT MHK 32 Liptovský Mikuláš                                                             4. MŠK Púchov
  5. HC Lučenec                                                                                             5. HK Altis Orava
  6. MŠHK - mládež Prievidza                                                                      6. MHK Ružomberok
  7. HC 07 Detva                                                                                 

                                                                                                                          

 

I. časť - Základná skupina

  • Skupina SEVER: Každý s každým - 3 x, 16 kôl (15 zápasov)
  • Skupina JUH: Každý s každým - 1 x doma, 1 x vonku, 14 kôl (12 zápasov)
II. časť - Nadstavba (TOP 6)
  • Družstvá umiestnené po ZČ v skupinách SEVER a JUH na 1. - 3. mieste odohrajú medzi sebou 20 zápasov (20 kôl), každý s každým - 2 x doma, 2 x vonku
  • Družstvá si body zo základnej časti neprenášajú
  • Víťaz postupuje na Majstrovstvá Slovenska starších žiakov
II. časť - Nadstavba (O UMIESTNENIE)
  • Družstvá umiestnené po ZČ v skupine SEVER na 4. - 6. mieste a skupine JUH na 4. - 7. mieste odohrajú medzi sebou 18 zápasov (21 kôl), každý s každým - 3 x
  • Družstvá si body zo základnej časti neprenášajú
Bodovanie: výhra - 2 body; remíza - 1 bod; prehra - 0 bodov
Podmienky štartu hráčov: v zmysle platných smerníc a predpisov SZĽH
Veková kategória: starší žiak 8. ročník (od 1.9. 2005 do 31.8. 2006)
Hracie dni (základná časť):   SEVER: 11 x sobota, 2 x nedeľa, 1 x štvrtok (prázdniny)
                                                  JUH: 11 x sobota, 4 x nedeľa, 1 x štvrtok (prázdniny)
Poznámka: Jednotlivé družstvá v sezóne 2019/2020 budú štartovať v základnej časti nasledovne: spolu 8. ročník a 6. ročník; spolu 7. ročník a 5. ročník. Spôsob štartovania v nadstavbovej časti bude stanovený po odohraní základnej časti. 

                                                                 

www.hkmrs.webnode.sk